Trening personalny

TrenerzyCennik

Klaudiusz Gawron

Wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce, gimnastyk.

„Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz: zrzucić zbędne kilogramy, wysmuklić sylwetkę, poprawić czucie mięśniowe, technikę na treningu, zwiększyć wachlarz ćwiczeń – przyjdź do mnie, a z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć zamierzony cel.”

@klaudiusz_gawron

Paulina Grochala

Trener personalny, trening sylwetkowy

„Cześć! Zapraszam pod moje skrzydła wszystkie osoby chcące zmienić swój wygląd. Zajmuję się głównie treningiem kształtującym sylwetkę. Jeśli potrzebujesz porady jak wykonać ćwiczenie, nie wiesz od czego zacząć na siłowni lub po prostu w Twoje treningi wkradła się monotonia i nie widzisz progresu – zapraszam Cię do współpracy, a razem znajdziemy rozwiązanie i ukształtujemy piękną sylwetkę. Do zobaczenia na siłowni! ;)”

@paula_blondfitworld

Seweryn Konieczyński

Student fizjoterapii, instruktor trójboju siłowego i trener personalny, powerbuilding.

„Podejdź do mnie jeśli nie czujesz mięśnia, który chciałbyś poczuć w danym ruchu, jakieś ćwiczenie sprawia Ci ból, czy też chcesz zmaksymalizować swoje wyniki siłowe. Zajmuję się również redukowaniem dolegliwości bólowych w czynnościach dnia codziennego i powrotem do pełnej sprawności po kontuzji. Jestem zarówno trójboistą, jak i próbuję swoich sił w budowaniu sylwetki, stąd określenie „powerbuilder”.”

@pt.seweryn

Izabela Weitz

Trener personalny, kulturystyka/fitness.

„Jak każdy z Was mam swoje cele i pasje. Zdobycie uprawnień instruktora fitness i trenera personalnego to kontynuacja mojej długoletniej pasji do sportu. Specjalizuję się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Pomogę Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz zbudować masę mięśniową. W dążeniu do Twojej wymarzonej sylwetki ważna jest dobrze zbilansowana dieta, dlatego pomogę Ci również zmienić nawyki żywieniowe, które zostaną z Tobą na długie lata. Razem osiągniemy wyznaczone sobie cele.”

@iza_fit_fit_iza

Piotr Beczek

Kilkukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski Federacji IBFF w kategorii 50+ oraz Mistrz Świata tej samej federacji w zawodach kulturystyki klasycznej w kategorii 50+. Swoimi osiągnięciami udowadnia, że wiek to tylko liczba 😉

@piotr.beczek.988