Ty pracujesz w biurze Novus, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Proste prawda?

Zobacz, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Novus – Biuro na godziny


.

Biuro na godziny to przyjazne miejsce w ścisłym centrum miasta, w którym możesz pracować i rozwijać swój biznes bez długoterminowych zobowiązań. Zapewnimy Ci wyposażone biura z dostępem 24/7, w tym co-working i biuro indywidualne na wynajem w najlepszej możliwej lokalizacji Miasta Bydgoszcz. Do dyspozycji masz szybki internet, darmowy parking, urządzenie wielofunkcyjne, gorące napoje oraz możliwość zostawienia dziecka pod opiekę. Dzięki temu nie musisz martwić się o biuro i stałe koszty związane z jego utrzymaniem.

Novus to lokale o łącznej docelowej powierzchni 130 metrów kwadratowych w Bydgoskim Centrum Finansowym przy ulicy Jagiellońskiej 1 w Bydgoszczy. Jest to najlepsza lokalizacja biznesowa w mieście w bardzo bliskim położeniu Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta, Starego Rynku, Sądu, Opery Nova oraz wielu innych bardzo ważnych punktów na mapie Miasta Bydgoszczy, jak również lokali gastronomicznych.

Praca zdalna w ostatnich latach zdecydowanie zyskuje na popularności. W niektórych zawodach jedynymi warunkami stają się posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz szybkiego łącza internetowego. Koronawirus również przyczynił się do sytuacji, gdzie jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie, a często nie jesteśmy przygotowani na pracę z domu, bo musimy ją pogodzić z opieką nad dzieckiem, które zostało w domu – ma zdalne nauczanie albo zamknęli jego przedszkole. Nasza oferta daje Wam możliwość połączenia pracy i opieki nad dziećmi w sali zabaw w preferencyjnych cenach.

Sala zabaw znajduje się w tym samym budynku, dlatego Wy możecie pracować bez obawy o swoje pociechy, a dzieci będą bezpieczne i na pewno nie będą się nudzić.

Chcesz dowiedzieć się więcej o biurze na godziny Novus?

Zadzwoń +518 566 709 lub